مهمان گرامی، خوش‌آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 284
» آخرین عضو: yvolorobo
» موضوعات انجمن: 5
» ارسال‌های انجمن: 5

آمار کامل

کاربران آنلاین
در حال حاضر 22 کاربر آنلاین وجود دارد.
» 0 عضو | 22 مهمان

آخرین موضوع‌ها
از کجا ماژیک ارزون می خری...
انجمن: ماژیک و کاغذ و پارچه و..
آخرین ارسال توسط: سمیرا
2019/08/07، 12:27 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 743
کلاس طراحی لباس اهواز
انجمن: طراحی لباس (موضوعات کلی)
آخرین ارسال توسط: سمیرا
2019/08/07، 12:26 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 716
فیلم آموزشی آناتومی
انجمن: آناتومی و فیگور
آخرین ارسال توسط: janan
2019/08/07، 12:22 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 674
هنرمندان خلاق
انجمن: خلاقیت
آخرین ارسال توسط: academyadmin
2019/08/07، 12:04 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 641
قوانین فعالیت در سایت
انجمن: قوانین سایت
آخرین ارسال توسط: academyadmin
2019/08/05، 11:18 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 1,733

 
  از کجا ماژیک ارزون می خرید
ارسال کننده: سمیرا - 2019/08/07، 12:27 PM - انجمن: ماژیک و کاغذ و پارچه و.. - بدون پاسخ

سلا

بچه ها تواهواز از کجا میتونیم ماژیک ارزون بخرریم

چاپ این مطلب

  کلاس طراحی لباس اهواز
ارسال کننده: سمیرا - 2019/08/07، 12:26 PM - انجمن: طراحی لباس (موضوعات کلی) - بدون پاسخ

سلااام

اهواز جای خوبی برای آموزشگاه طراحی لباس کجا هست؟  Heart

چاپ این مطلب

  فیلم آموزشی آناتومی
ارسال کننده: janan - 2019/08/07، 12:22 PM - انجمن: آناتومی و فیگور - بدون پاسخ

سلام

کسی فیلم آموزشی رایگان داره برای آموزش آناتومی

چاپ این مطلب

  هنرمندان خلاق
ارسال کننده: academyadmin - 2019/08/07، 12:04 PM - انجمن: خلاقیت - بدون پاسخ

Iris Van Herpen

آریس ون هرپن خلاق نوآورانه است که از تلفیق علم و تکنولوژی دیجیتال در طراحی مد مشهور است. او هر یک از مجموعه ها را با مهارت های فراوانی تولید می کند که با تکنیک های طراحی شده از دست رفته (تقریبا فراموش شده) و پیشگامانه ترکیب می کند. دیدگاه مدرن آن به بیان هنری تبدیل می شود که بر ایده زیبایی و بازسازی تمرکز دارد و آنها را از طریق هنر پوشیدنی ترجمه می کند. ایجاد فرم و ساختار در شیوه های نوین که شامل تحقیقات بین رشته ای و همکاری با هنرمندان و دانشمندان پیشرو است.

[تصویر:  3ab4_iris-11.jpg]
[تصویر:  dz7m_9785.jpg]

چاپ این مطلب

  قوانین فعالیت در سایت
ارسال کننده: academyadmin - 2019/08/05، 11:18 AM - انجمن: قوانین سایت - بدون پاسخ

آکادمی مد یک فروم تخصصی با محور موضوعات طراحی لباس و هنرها و علوم مرتبط با آن است که با بخش بندی های متنوع در قالب فرومهای تخصصی، کاربران به بحث و تبادل نظر با یکدیگر می پردازند.
انجمنهای آکادمی مد تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کاربران موظف به پرهیز از هر گونه بحث و تبادل نظر در موضوعات مطرح شده در " فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه ای) " هستند. مدیران فروم بدون اطلاع قبلی نوشته ها و موضوعاتی که مصداقی از این قوانین باشند را حذف و دسترسی کاربران خاطی را محدود خواهند کرد.


قوانین فعالیت کاربران:
ثبت نام در فروم آکادمی مد رایگان است و به عنوان کاربر فروم از امکاناتی که آکادمی مد در اختیار وی قرار می دهد، استفاده می کند. کاربران موظف هستند علاوه بر قوانین و موارد انضباطی مرتبط با هر موضوع از قوانین کلی زیر نیز تبعیت کنند.

1. استفاده از کلمات یا تصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...) همچنین در نوشته ها و تاپیکها تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
تبصره: استفاده از کلماتی که به نحوی با اسامی مدیران و ادمینهای سایت مشابهت داشته باشد یا کاربران را گمراه کند، مجاز نیست.

2. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت هر دو اکانت محدود یا حذف خواهد شد.

3. هر مطلب صرفا بيانگر نظر و عقيده نويسنده آن است و بيانگر نظر و عقيده مسئولان و مدیران انجمن آکادمی مد و يا تفکر حاکم بر اين انجمن نيست. بديهی است مسئوليت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نويسنده آنهاست.

4. احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند فروم است.

5. انتخاب عناوین مناسب برای بحث ها و تاپیکها، نوشتن مطالب به فارسی و درج لینک مرجع در هنگام نقل قول از سایت دیگر، شروع بحث (تاپیک) در بخش (فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکهای مشابه، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین هر تاپیک را فقط در یک فروم (مناسب موضوع تاپیک) بنویسید.

6. بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) ، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

7. بحث در مورد راه های عبور از فیلتر، نرم افزارها ، معرفی سایتهای فیلتر شده و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

8. منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از فروم حل کنید. انجمنهای آکادمی مد اجازه مطرح کردن اتهامات نادرستی که مستقیما نام افراد یا شرکتها را تحت تاثیر قرار می دهد (حتی به جهت روشن کردن اذهان و در هر موضوع که باشد) نمی دهد.

9. نوشتن مطالب تبلیغاتی و تجاری مجاز نیست مگر اینکه توسط مدیریت و یا ادمین‌های سایت باشد. 

10. مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده بوده و آکادمی مد در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن و ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید.

11. طبق قوانین مالکیت مادی و معنوی نرم افزارهای دارای حق کپی رایت، معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با Warez بمعنای عام آن (نرم افزارهای کرک شده) و به هرشکل در انجمنها ممنوع است.

12. امضای کاربران باید مطابق قوانین مطرح شده در مورد امضا باشد. امضاهای نا مناسب بدون اطلاع قبلی حذف می شوند.

13. بخشهای غیرتخصصی آکادمی مد، به منظور افزایش روحیه دوستی و صمیمیت بین کاربران، همچنین بحث و تبادل نظر پیرامون مباحث غیر فنی و عمومی در نظر گرفته شده است. ضمن توجه به بند 6 این مرامنامه ارسال تاپیک فقط در صورت همخوانی با موضوع آن بخش و رعایت قوانین مربوط به هر بخش مجاز است. قبل از فعالیت در هر بخش، قوانین آن را که مدیران در ابتدای آن بخش تعریف کرده اند مطالعه کنید.

14. تخطی از هر یک از موارد فوق برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و دسترسی متخلفان بدون اطلاع قبلی محدود خواهد شد. کاربران در صورت مشاهده نقض هر یک از قوانین فوق، می توانند از دکمه "گزارش تخلف" که زیر نوشته هر نفر آمده استفاده کنند.

15. حق حذف یا انتقال یک نوشته یا تاپیک، بدون دلیل و اطلاع قبلی برای ادمین و مدیران آکادمی مد محفوظ است. که البته در صورت تمایل، می توانند در آن مورد توضیح یا اخطار دهند.

- رعایت قوانین فوق برای کلیه کاربرانی که ثبت نام می کنند الزامی است.

- در صورت تغییر در این قوانین، از طریق بخش اطلاعیه های فروم به اطلاع کاربران محترم خواهد رسید.

چاپ این مطلب